Sürçaysan

Hakkımızda

Gerçek Karadeniz Çayı

1986’dan Bugüne

SÜRÇAYSAN Çay Sanayii ve Tic. A.Ş. 1986 yılında Sürmene’de kuruldu. Çağın ileri teknolojisine sahip Sürçaysan Çay Fabrikasında, TSE ve ISO Standartlarında günde 150 ton yaş çay işleme, yılda 15.000 ton kuru çay paketleme kapasitesine sahiptir. Şölen ve Budak markalı çaylar, değişik ebatlarda, 7 ayrı lezzet farkıyla paketlenmekte ve tüketime sunulmaktadır.

Sürçaysan sıradan bir çay fabrikası olmanın ötesine geçmiştir. Kaliteli çay ancak bilimsel yöntemler ve çağdaş teknolojiyle üretilebilir. Çayla ilgili çalışma yapan bir japon bilim adamı şöyle diyor: ” Çayın tadında, onu dayanılamayacak bir şey haline koyan ve idealleştirmeye müsait ince bir güzellik var.” İşte Sürçaysan bu güzelliğe saygı duyuyor ve damak tadından ödün vermeden çayı sizlere çağın ileri teknolojisiyle sunuyor.

Sürçaysan, çayı sadece ticari bir meta olarak görmüyor. Paketin dışındaki değil, içindeki kaliteye önem veriyor. Bu 5000 yıllık bitkinin saflığına, inceliğine, güzelliğine saygı duyuyor, onu seviyor.

Çay tiryakisinin damak zevkini daima ön planda tutan Sürçaysan yönetimi bu nedenle fabrika bünyesindeki laboratuarlarda araştırma, inceleme çalışmalarını titizlikle yapmakta ve ileri teknolojiyi en iyi şekilde kullanıp mükemmele ulaşmayı, ürettiği leziz çayı daha çok çeşitle geniş kitlelere sunmayı hedeflemektedir.

Sürçaysan kendine ve kalitesine güvenmektedir. Üretimiyle gurur duymaktadır.

Bize 7/24 ulaşabilirsiniz.